Pondělí: 8:00 - 17:00
Středa: 8:00 - 17:00
Pátek: 8:00 - 14:00
Příběh školy se začal psát díky tehdejšímu okresnímu školnímu inspektorovi Otovi Kovářovi, který pomohl zajistit dětem se speciálními vzdělávacími potřebami péči, jakou si zasloužily. V roce svého vzniku měla škola jedinou třídu s 13 žáky a její první ředitelkou byla Božena Zelníčková.
Během let se škola rozrůstala, v 90. letech navštěvovalo její třídy téměř 100 žáků. Významným milníkem bylo také zřízení rehabilitační třídy pro žáky s těžkým mentálním postižením a kombinovanými vadami ve školním roce 2005/2006.
Škola je dnes důležitou součástí dačické komunity. Díky spolupráci s dalšími školami a organizacemi vytváří prostor, kde děti zažívají úspěch, radost a pocit sounáležitosti. A právě to je tím největším důkazem, že speciální školství má v naší společnosti nezastupitelné místo.