PŘELOŽENO na jiný termín - POZVÁNKA - Fórum Zdravého města Dačice - pondělí 7. 2. v 17 h

POZVÁNKA - Fórum Zdravého města Dačice - pondělí 7. 2. v 17 h - PŘELOŽENO na jiný termín 1AKCE PŘELOŽENA z důvodů vládních nařízení (pandemie COVID-19). Děkujeme za pochopení.

Přijměte srdečné pozvání na 8. ročník FÓRA ZDRAVÉHO MĚSTA DAČICE, které se uskuteční v pondělí 7. února od 17:00 h v KD BESEDA.

Hned v úvodu se přítomní dozví, jaké kroky město učinilo v řešení 10 TOP priorit nadefinovaných na posledním fóru. Dále si neziskové organizace zasoutěží o šek v hodnotě 3 000 Kč. Poté budeme formulovat desatero priorit, které občany tíží letos. Z tematických okruhů si jistě vybere každý.

Témata k diskuzi:

1.    Životní prostředí (odpadové hospodářství, péče o složky životního prostředí, prostředí města apod.)
2.    Sociální a zdravotní péče, život seniorů
3.    Doprava a technická infrastruktura, podnikání
4.    Kultura, sport, cestovní ruch, volný čas
5.    Veřejná správa, bezpečnost
6.    Rozvoj města (bydlení, výstavba, územní rozvoj apod.)
7.    Stůl mládeže, výchova a vzdělávání

PŘIJĎTE NÁM I VY ŘÍCT SVŮJ NÁZOR, JEN AKTIVITA PŘINÁŠÍ ZMĚNU!

- ŠEK  v hodnotě 3.000,- Kč na podporu činnosti neziskových organizací

- Koutek pro malé děti s Dačickým okénkem.

- Bezplatné měření tělesných hodnot.

- Tombola a drobné občerstvení s kávou ZDARMA pro zúčastněné.

Vytvořeno: 12. 1. 2022
Poslední aktualizace: 12. 1. 2022 07:55