Město snů už má své vítěze!

Od února letošního roku se žáci základních škol v Dačicích věnují tématu třídění odpadů a ochraně životního prostředí. Plnili úkoly z pracovních listů, kreslili obrázky, skládali básničky, probírali dané téma se svými učiteli... Všechny úkoly, obrázky, básničky a ostatní práce do projektu Město snů již byly odevzdány a vyhodnoceny. Slavnostní předávání odměn vítězům se konalo v pátek 10. června v Kulturním domě Beseda. Přehled výsledků v jednotlivých soutěžích Vám přinášíme uvnitř.

Nezapomeňte, že až do 31. srpna můžete navštívit výstavu z nejlepších výtvarných a literárních děl s názvem Moje město snů v budově Starého zámku. Srdečně Vás zveme!

Partnery projektu jsou FCC Dačice, s.r.o., Zdravé město Dačice, Městská knihovna Dačice
a základní školy v Dačicích - ZŠ B. Němcové, ZŠ Komenského a ZŠ Neulingerova.

Ke stažení:

Město snů - slavnostní předávání odměn

Vytvořeno: 13. 6. 2016
Poslední aktualizace: 13. 6. 2016 00:00