POZVÁNKA - Fórum Zdravého města Dačice - pondělí 29. února

Chcete ovlivnit to, jak budou Dačice vypadat v roce 2020? Nabízíme Vám možnost zúčastnit se přípravy strategického plánu rozvoje města pro roky 2016-2020. Na plánu začínáme pracovat právě teď a budeme se scházet, jak jsme zvyklí z projektu Zdravé město Dačice a místní Agenda 21. Naším společným úkolem bude nejprve popsat současnou situaci na základě výstupů z Fóra zdravého města a dotazníkového šetření. Následně pak definovat rozvojové vize, stanovit strategické cíle, formulovat opatření, aktivity a nakonec zpracovat akční plán s termíny, úkoly, financováním a podobně.

Vím, zní to téměř jako čínština a pro mnohé z Vás to je naprosto nesrozumitelné. Právě proto Vás zvu na 4. ročník FÓRA ZDRAVÉHO MĚSTA DAČICE, které se bude konat v hlavním sále MěKS Dačice v pondělí 29. února od 16:00 h. Podle Vašeho zájmu si můžete vybrat z témat

1. Doprava a technická infrastruktura
  2. Podnikání, trh práce, školství
  3. Volný čas, cestovní ruch a rekreace
  4. Životní prostředí
  5. Sociální a zdravotní oblast, bezpečnost, kvalita bydlení
  6. Územní rozvoj Dačic a místních částí

Pokud byste se nechtěli věnovat konkrétnímu tématu, pak pro Vás ještě máme stůl mládeže, nebo stůl seniorů. Součástí programu bude krátké ohlédnutí za rokem 2015, v rámci kterého Vás seznámíme s tím, v jaké fázi řešení jsou náměty z loňského ročníku fóra. Můžete se těšit na týmovou diskusi ke stanoveným tématům. Představíme Vám také letošní novinku, kterou je tvorba pocitové mapy města. Hostem setkání a zároveň facilitátorem akce bude Ing. Dana Diváková, zástupce Národní sítě Zdravých měst ČR. Akce se koná za účasti vedení města a zástupců jednotlivých odborů Městského úřadu Dačice.

Máme pro Vás připravené drobné občerstvení, a protože je čas plesů, tak i tombolu. Pojďme společně tvořit budoucnost Dačic a místních částí. Váš názor je pro nás důležitý!

Karel Macků, starosta města a předseda komise Zdravého města Dačice a MA21

PLAKÁT - Fórum Zdravého města Dačice