Výstava obrázků žáků základních škol na starém zámku

Od 9. března je možné v přízemí starého zámku zhlédnout výstavu žáků místních základních škol na téma Co se mi ve městě líbí či nelíbí a jak vidím město za 5 let. Podle obrázků se žákům v Dačicích líbí jejich školy, pomník první kostky cukru, místní koupaliště či dačické památky. Mezi negativy se objevila zvýšená doprava ve městě a množství projíždějících nákladních automobilů, nedopalky od cigaret poházené mimo odpadkový koš či nepořádek od pejsků.

Za pět let by si v Dačicích dokázali představit kluziště, obchvat, kruhový objezd na náměstí, více zeleně a lépe fungující nemocnici.

Obrázků se nám sešla velká spousta, za což dětem a učitelům obou základních škol velice děkujeme. Bohužel nebylo možné všechny práce v rámci výstavy zveřejnit. Obrázky byly namalovány k příležitosti konání Fóra Zdravého města Dačice a MA21.

Výstava obrázků žáků ZŠ na starém zámku

Vytvořeno: 9. 3. 2016
Poslední aktualizace: 9. 3. 2016 00:00