Výstupy z kulatého stolu k revitalizaci Kancnýřova sadu a studii multifunkční haly

V pondělí 23. listopadu se uskutečnil v pořadí již čtvrtý kulatý stůl v letošním roce. Tentokrát byl věnován dvěma tématům – plánované úpravě Kancnýřova sadu a zpracované studii multifunkční haly. O tom, že tato témata veřejnost zaujala, svědčila účast devadesáti diskutujících, mezi nimiž byli kromě široké veřejnosti také zástupci mladých z místních škol, zástupci města, městského úřadu, zástupci sportovců a projektantů studií.

Výstupy z kulatého stolu, které jsou níže ke stažení, byly 9. prosince předloženy radě města. V případě Kancnýřova sadu budou výstupy z kulatého stolu zohledněny při zadání projektové dokumentace na realizaci jeho revitalizace. Ke studii multifunkční haly budou následovat další jednání zástupců města a sportovců, na nichž bude řešen další postup při zohlednění výsledků z kulatého stolu.

Vytvořeno: 14. 12. 2015
Poslední aktualizace: 14. 12. 2015 00:00