Závěr května patří osvětové kampani Den bez tabáku

Zdravé město Dačice se již třetím rokem účastní osvětové kampaně Den bez tabáku, která letos připadá na úterý 31. května. Město Dačice chce tímto způsobem upozornit na nebezpečí kouření a jeho škodlivost. K této akci se připojilo dvacet hospod, restaurací, kaváren a bufetů z Dačic a místních částí, které právě v úterý 31. května vyhlašují nekuřácký den ve svých provozovnách. Partnerem kampaně Den bez tabáku je také Městská knihovna Dačice, která si pro malé i velké připravila v pátek 27. května od 16:00 do 19:00 h zajímavý program nazvaný Zahrada trochu jinak aneb letní čítárna knihovny.

V městské knihovně v rámci programu vystoupí hudební skupiny Základní umělecké školy Dačice, proběhne scénické čtení a pro rodiče s dětmi bude připravena dílnička a hry pro zdraví bez kouření (podrobný program je uvedený na plakátu).

Plakát zde ke stažení

PLAKÁT - Den bez tabáku 2016