Navigace

Obsah

restaurace a motoresty

No.20 Komenského

NO.20 Komenského

Moderní restaurace s pizzerii v blízkosti centra Dačic. Navíc disponujeme rozkvetlou zahrádkou s dětským hřištěm.
Lze u nás uspořádat různé oslavy, svatby s uzavřenou společností. Naše restaurace také nabízí rozvoz jídel.
Více informací a fotografií najdete na našem facebooku nebo instagramu.

služby, firmy, řemesla

Hospoda Pod Betonem

Posezení v přírodním prostředí u dobrého piva, vína a grilovaných pochutin. Pro skupiny nad 20 osob rádi přispůsobíme otevírací dobu dle domluvy.

Restaurace a hotel U Koníčka

Restaurace - bar - jídelna - salonek. Vlídná obsluha, stylově čisté prostředí. Ojedinělý výhled na dačické náměstí zpříjemní posezení u dobrého jídla či nápoje.

Restaurace U Malínků

Rodinná restaurace, domácí kuchyně, specialita - pečené koleno, kvasnicové pivo Malvaz 12°ležák.

Restaurace U Šuláků

Česká kuchyně. Teplá i studená kuchyně, alkoholické i nealkoholické nápoje. K dispozici letní terasa. Celková kapacita 100 míst.

Restaurace nabízí rovněž možnost závodního stravování a stravování pro seniory (3 druhy denního menu), možnost rozvozu obědů v pracovní dny pro firmy nebo společnosti v Dačicích a okolí, dále přípravu jídel na společenské a jiné akce v Dačicích a okolí.

Vinotéka - Luboš Strachota

Navštívíte-li naši vinotéku, naleznete zde velký výběr jak sudových, tak jakostních lahvových a pro znalce i přívlastkových a archívních vín.

hotely a motely

Hostel a Restaurace Stadion

Restaurace a hotel Stadion

Při přípravě pokrmů v naší restauraci dbáme na kvalitu surovin a při jejich výběru je pro nás rozhodující právě jejich kvalita. Naše restaurace nabízí nejen celodenní provoz, ale i rozvoz závodního stravování v praconích dnech v Dačicích a okolí.
Ubytování v našem hotelu dokáže uspokojit nejen náročnou klientelu, pro kterou jsou připraveny nově zrekonstruované pokoje, ale je zde k dispozici ubytování i pro méně náročnější hosty.
Zároveň nabízíme i možnost konání různých společenských akcí, jako jsou svatby, rodinné oslavy nebo školení. Pro tyto akce máme k dispozici speciální prostory, které jsou oddělené od restaurace a hotelu včetně vlastního sociálního zařízení.