Dne 30. září 2025 proběhlo posezení studentů s panem starostou a zástupkyní školy paní Marií Vaňkovou. Studenti při setkání sdíleli své dojmy a zkušenosti z Dne prevence a hovořili o tom, jak sami vnímají význam prevence i možnosti zapojení mladé generace do života ve městě.
Bylo velmi inspirující slyšet jejich názory a podněty. 👏 Aktivní účast a spolupráce mladých lidí je pro nás velkým přínosem a jsme rádi, že společně hledáme cesty, jak rozvíjet město Dačice.
Těšíme se na další spolupráci! ✨