Žáci 5.–9. tříd společně diskutovali na dvě důležitá témata – ŠKOLA a MĚSTO. Pracovali v pěti stanovištích, kde byli záměrně namícháni napříč ročníky, což přineslo zajímavé pohledy, nápady i inspiraci. 💡
Děkujeme všem zapojeným žákům za aktivní přístup a skvělou spolupráci a také panu Markovi za profesionální vedení celého fóra. 👏