🌳 Výstava na stromech proběhla i v Dačicích! 🌸
Velké poděkování patří studentům SŠTO Dačice pod vedením paní Marie Vaňkové, kteří se postarali o instalaci výstavy a pomohli tak přinést do Dačic důležité téma důstojné práce pro všechny. 💚👏
Výstava vznikla díky organizaci Fairtrade Česko a Slovensko v rámci Týdne důstojné práce a konala se pod hlavičkou Zdravého města Dačice.