POZVÁNKA: DEN BEZ TABÁKU ANEB POHYBEM KE ZDRAVÍ

pozvánkaZdravé město Dačice a MA21 se již sedmým rokem účastní osvětové kampaně Den bez tabáku, která letos připadá na neděli 31. května.

Město Dačice chce tímto způsobem upozornit na nebezpečí kouření a jeho škodlivost. Partnerem kampaně Den bez tabáku je TJ CENTROPEN Dačice.

TJ Centropen oslaví tento rok již 31. ročník pochodu "Branou Podyjí".

Pochod se uskuteční v sobotu 13. června, start je od Sokolovny v Dačicích. Trasy jsou připraveny pro pěší i cyklisty, jsou různě dlouhé. Je připravena i trasa pro děti - 7 km, kde je doprovod zajištěn, buřtík s sebou, bude se opékat. Trasu s dětmi lze i upravit.
Pořadatelé budou v Sokolovně připraveni od 7h do 17 h.

V sobotu 13. června se na vás těšíme a vězte -"IN" je ten, kdo nekouří!!!

DEN BEZ TABÁKU online: Zajímavá videa a kvalitní materiály pro školy, rodiny i další zájemce

V případě dotazů či námětů na doplnění jsme Vám rádi k dispozici. Kontaktujte prosím Kancelář NSZM na e-mailu: nszm@nszm.cz

Světový den bez tabáku / World No Tobacco Day - hlavní web kampaně (who)

Světový den bez tabáku - informace ke kampani (wiki)