Zdravé město a MA21 - POZVÁNKA - Den bez aut - 25.3.2023

POZVÁNKA - Den bez aut - 25.3.2023 2

Zdravé město Dačice a MA21 zve malé i velké v sobotu 25. března od 14 h na osvětovou kampaň Den bez aut, která bude spojena s otevřením nového dopravního hřiště pro děti (vstup na dopravní hřiště bude z ul. Ant. Dvořáka).

Dojděte nebo dojeďte s dětmi na kole, in-line bruslích, odrážedlech, koloběžkách a vyzkoušíte si jízdu na novém dopravním hřišti. Pro děti budou dále připraveny soutěže s pracovníky Odboru dopravy. Dospělí návštěvníci se díky stánku BESIP, Městské policie Dačice a Policie ČR dozví o novinkách v dopravě, otestují své znalosti v dopravních předpisech, vyzkouší alkoholtester či speciální brýle, které navodí stav silné únavy, požití třech či šesti piv a užití drog.

Cílem osvětové kampaně Den bez aut je vyvolat zájem k omezení automobilové dopravy a poukázat na přijatelnější způsoby dopravy.

Datum vložení: 13. 2. 2023 14:59
Datum poslední aktualizace: 15. 2. 2023 13:06