Zdravé město a MA21 - POZVÁNKA - Den zdraví aneb o tradiční čínské medicíně s Pavlem Janštou

POZVÁNKA - Den zdraví aneb o tradiční čínské medicíně s Pavlem Janštou 1

Zdravé město Dačice zve všechny v rámci "Dne zdraví" na přednášku o "Tradiční čínské medicíně", kterou povede Pavel Janšta. Přednáška se bude konat v úterý 7. května od 16 h, v Knihovně Matěje Mikšíčka.

Pavel Janšta z jihočeských Vodňan nás provede přístupy, principy a "tajemstvími" klasické čínské medicíny. Ukáže nám, že i přes geografické dálky může tisíciletá východní moudrost přinášet vskutku blahodárné účinky, a to nejen pro naše zdraví.

Pavel Janšta je spisovatel, cestovatel, kulturní aktér a organizátor. Své původní vzdělání v politologii později vyměnil za studium a praxi klasické čínské medicíny. Autorsky se podílel na čerstvě vydané knize "Ke kořenům čínské medicíny" (Petr Hoffmann).

Přijďte se inspirovat a dozvědět se více o této fascinující medicínské tradici!
Vstup je zdarma

Datum vložení: 10. 4. 2024 12:17