Zdravé město a MA21 - POZVÁNKA - Do práce na kole - květen

POZVÁNKA - Do práce na kole - květen 1

Zdravé město Dačice a MA21 se letos rozhodlo poprvé připojit k více jak 50 pořadatelským městům České republiky zapojeným do této výzvy. Místním pořadatelem je Město Dačice.

O CO SE JEDNÁ?
„Do práce na kole“ je celostátní týmová výzva, jejímž cílem je motivovat co nejvíce lidí, aby jako dopravní prostředek po městě používali jízdní kolo, koloběžku nebo jakoukoli bezmotorovou formu dopravy včetně běhu a chůze.

ZÁKLADNÍ PRINCIPY VÝZVY
Účastníci vytvoří 2 – 5členné týmy s kolegy či přáteli.
Od 1. do 31. května běhají, chodí či bezmotorově jezdí a své ekologické cesty si zapisují v registračním systému či pomocí aplikace. Tím se automaticky zapojují do kategorie Pravidelnost týmu a zelené kilometry. Zapsat lze každou cestu, která má délku alespoň 1,5 km v jednom směru.

PROČ SE ZÚČASTNIT?
Zkuste a uvidíte! Na závěrečném setkání si o tom můžeme povyprávět.
Pojďme prostě vyměnit alespoň na měsíc auto za kolo nebo chůzi a prospět tak životnímu prostředí a vlastnímu tělu. V závislosti na aktuální covidové situaci pro vás připravíme minimálně dvě akce na triko - po přihlášení obdrží každý účastník originální tričko, které bude vstupem na akce „na triko“ čili zadarmo.

POZOR: VYHLAŠUJEME SOUTĚŽ O NEJVTIPNĚJŠÍ – NEJÚDERNĚJŠÍ NÁZEV TÝMU!

JAK ZAČÍT?
Prvním krokem je sestavit firemní tým či týmy, každý o minimálně dvou a maximálně pěti členech, vymyslet vtipný název a ideálně přesvědčit zaměstnavatele, aby vám zaplatil startovné.
15. dubna je poslední den, kdy činí startovné 430 Kč. Od 16. dubna se zvyšuje na 490 Kč. Zvolte si firemního koordinátora, jehož hlavním úkolem je vygenerování faktury za všechny zaměstnance. Koordinátor se zaregistruje jako první. Při přihlášení si zvolíte velikost trička a pak už čekáte na jeho dodání.

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
a předání cen proběhne v neděli 6. června kolem 14,30 v rámci průjezdu Josefa Zimovčáka Dačicemi.

Případné dotazy k dačické kampani Do práce na kole směřujte na e-mail williams@dacice.cz

Datum vložení: 20. 4. 2021 8:20
Datum poslední aktualizace: 20. 4. 2021 8:41