Zdravé město a MA21 - POZVÁNKA - Tajemství očí - oči a skutečné vidění - 27.2.2024, od 17 h

POZVÁNKA - Tajemství očí - oči a skutečné vidění - 27.2.2024, od 17 h  1

Zdravé město Dačice vás srdečně zve na zajímavou přednášku o očích, která se koná v úterý 27. února od 17:00 hodin v Knihovně Matěje Mikšíčka.

Přednáška s názvem "Tajemství očí - oči a skutečné vidění" nás provede zajímavým pohledem na naše oči jako nejen optické orgány, ale také zrcadla (naší mysli a duše) našich prožitých zkušeností.
Přednášku povede Bc. Lenka Štěpánová, jež má bohaté a zajímavé zkušenosti v kraniosakrální terapii. Paní Štěpánová se zaměří na propojení fyzického aspektu očí s jejich rolí jako odrazem – odrazu našich emocionálních stavů. Získáte nejen teoretické poznatky, ale i praxi – návod, jak udržet své oči v kondici.
Přijďte objevit tajemství očí a naučte se, jak je udržet v harmonii s vaším celkovým zdravím. Těšíme se na setkání s vámi!

VSTUP JE ZDARMA

Datum vložení: 1. 2. 2024 12:15