Zdravé město a MA21 - Pozvánka - Ukliďme Česko, ukliďme Dačicko!

Pozvánka - Ukliďme Česko, ukliďme Dačicko! ???? 1

Zdravé město Dačice Vás srdečně zve na celostátní akci - Ukliďme Česko, ukliďme Dačicko!

Připojte se k nám od 1.-14. 4. a pomozte nám vyčistit naše město a přírodu od nepořádku a černých skládek.

I přes veškeré úsilí, které do pravidelného úklidu vkládáme, stále je možné najít místa, kde se hromadí odpadky. A právě teď, s příchodem jara, je ten správný čas něco s tím udělat!

Zapojte se jako dobrovolníci a pomozte nám udělat Dačice ještě krásnějšími! FCC, partner Zdravého města Dačice, je s námi i letos a zajišťuje odvoz odpadků. Zástupci z místních částí, kontaktujte prosím pro odvoz odpadků FCC na tel. čísle: 384 420 001.

Chtěli bychom poděkovat všem jednotlivcům a organizacím, které se podílí na uklízení nejen během naší akce, ale po celý rok! Vaše pomoc je nepostradatelná a oceníme každou ruku, která nám pomůže.

Pokud se chcete zapojit jako jednotlivci či menší skupinky, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: zdravemesto@dacice.cz. Poskytneme vám pytle a rukavice.

Sesbírané odpadky můžete buď vytřídit, nebo je nechat k odvozu u nádob s tříděným odpadem.

Více informací o akci a možnostech zapojení najdete na webu www.UklidmeCesko.cz.

Přidejte se k nám a udělejme společně naše okolí čistším a krásnějším místem k životu! 💚🌳

Datum vložení: 28. 3. 2024 9:51
Datum poslední aktualizace: 28. 3. 2024 9:53