Prodej pozemků v lokalitě Za Školou II

pozemky Za ŠkolouMěsto Dačice zveřejňuje záměr SM 25/2022 (93.88 kB) uzavřít kupní smlouvy na prodej nemovitých věcí, a to pozemků určených k výstavbě solitérních rodinných domů v lokalitě Za Školou II.

Zásady prodeje pozemků určených pro výstavbu solitérních rodinných domů v lokalitě Za Školou II v Dačicích (603.03 kB), blíže určují způsob a podmínky prodeje těchto pozemků.

Minimální kupní cena:  1985 Kč/m2

Lhůta pro podání žádostí o koupi nemovitosti se stanoví na: 23.5.2022 do 17:00 h

Zájemci musí doručit žádost o koupi na předepsaném formuláři, (VZOR žádosti o koupi pozemku v lokalitě Za Školou II, format xls 61.9 kB), na podatelnu Městského úřadu v Dačicích, Palackého nám. 2/I. Formulář žádosti je možné vyzvednout na Městském úřadu v Dačicích, Odbor správy majetku, Krajířova 27/I.