Nabídka volného bytu v DPS - byt č. 6

Dle Směrnice rady města č. R2-18, nabízí město Dačice k pronájmu následující byt v Domě s pečovatelskou službou: Byt č. 6, o velikosti (1+1), situovaný v 2. patře

Celková plocha: 47,30 m2

Nájemné a služby po slevě celkem (čerpání služeb): 4 662 Kč

Nájemné je orientační a bude upraveno dle skutečnosti v danou dobu pronájmu. Byt pro dvojici. Byt spadá do energetické třídy D.

koupelnachodbapokojkuchyňská linka

Termín pro podání žádostí: do 30. dubna 2020 do 13:00 h.
Žádost musí být doručena v zalepené obálce a zřetelně označené „NEOTVÍRAT – žádost o byt č. 6 v DPS“.

K vyplněné žádosti musí být přiloženo potvrzení o zaplacení jistoty ve výši 4 000 Kč.

Oficiální oznámení a podrobnosti o nabídce výše uvedeného bytu jsou zveřejněny na úřední desce.

Nabídka volného bytu v DPS - byt č. 9

Dle Směrnice rady města č. R2-18, nabízí město Dačice k pronájmu následující byt v Domě s pečovatelskou službou: Byt č. 9, o velikosti (1+0), situovaný v přízemí

Celková plocha: 28,12 m2

Nájemné a služby po slevě celkem (čerpání služeb): 2 982 Kč

Nájemné je orientační a bude upraveno dle skutečnosti v danou dobu pronájmu. Byt pro jednotlivce. Byt spadá do energetické třídy D.

chodbakuchyňská linkapokojkoupelna

Termín pro podání žádostí: do 30. dubna 2020 do 13:00 h.
Žádost musí být doručena v zalepené obálce a zřetelně označené „NEOTVÍRAT – žádost o byt č. 9 v DPS“.

K vyplněné žádosti musí být přiloženo potvrzení o zaplacení jistoty ve výši 2 500 Kč.

Nabídka volného bytu v DPS - byt č. 26

Dle Směrnice rady města č. R2-18, nabízí město Dačice k pronájmu následující byt v Domě s pečovatelskou službou: Byt č. 26, o velikosti (1+0), situovaný v přízemí

Celková plocha: 29,40 m2

Nájemné a služby po slevě celkem (čerpání služeb): 2.975 Kč

pokojkoupelnakuchyňská linka

Termín pro podání žádostí: do 13. března 2020 do 13:00 hod.

Žádost musí být doručena v zalepené obálce a zřetelně označené „NEOTVÍRAT – žádost o byt č. 26 v DPS“.

K vyplněné žádosti musí být přiloženo potvrzení o zaplacení jistoty ve výši 2.500 Kč.

Oficiální oznámení a podrobnosti o nabídce výše uvedeného bytu jsou zveřejněny na úřední desce a na internetových stránkách města (www.dacice.cz).

Nabídka volného bytu v DPS - byt č. 41

Dle Směrnice rady města č. R2-18, nabízí město Dačice k pronájmu následující byt v Domě s pečovatelskou službou: Byt č. 41, o velikosti (1+0), situovaný v 1. patře

Nájemné a služby po slevě celkem (čerpání služeb): 2 971 Kč

pokojkuchyňská linkakoupelna

Termín pro podání žádostí: do 13. března 2020 do 13:00 h.

Žádost musí být doručena v zalepené obálce a zřetelně označené „NEOTVÍRAT – žádost o byt č. 41 v DPS“.

Nabídka volného bytu v DPS - byt č. 42

Dle Směrnice rady města č. R2-18, nabízí město Dačice k pronájmu následující byt v Domě s pečovatelskou službou: Byt č. 42, o velikosti (1+0), situovaný v 1. patře

Nájemné a služby po slevě celkem (čerpání služeb): 3.182 Kč

Termín pro podání žádostí: do 13. března 2020 do 13:00 h.

Žádost musí být doručena v zalepené obálce a zřetelně označené „NEOTVÍRAT – žádost o byt č. 42 v DPS“.

Nabídka volného bytu v DPS - byt č. 43

Dle Směrnice rady města č. R2-18, nabízí město Dačice k pronájmu následující byt v Domě s pečovatelskou službou: Byt č. 43, o velikosti (1+0), situovaný v 1. patře

Nájemné a služby po slevě celkem (čerpání služeb): 3 237 Kč

pokojpokojkoupelna

Termín pro podání žádostí: do 30. dubna 2020 do 13:00 h.
Žádost musí být doručena v zalepené obálce a zřetelně označené „NEOTVÍRAT – žádost o byt č. 43 v DPS“.