Navigace

Obsah

Pojďte s námi uklidit Dačicko - sobota 7. dubna

Typ: ostatní
Město Dačice se v rámci projektu Zdravého město Dačice a MA21 připojí k celostátní akci „Ukliďme Česko 2018“, která připadá na sobotu 7. dubna. Jejím cílem je zbavit česká města, vesnice a přírodu volně odhozeného nepořádku a černých skládek. I přesto, že město věnuje nemalé prostředky na průběžný úklid Dačic a místních částí, můžeme po cestě do práce nebo při procházkách v našem krásném městě či přírodě narazit na místa a zapadlé kouty, kde se nachází pohozené odpadky či přímo úmyslně založené černé skládky. S nástupem jara je nejvhodnější čas s tím něco udělat!

Ukliďme Česko

Městský úřad Dačice se k této dobrovolnické akci připojí  v sobotu 7. dubna. Ve třech skupinách se vydáme na úklid podél řeky Dyje od dřevěné lávky po autobusové nádraží, další parta vyrazí po druhém břehu řeky Dyje k vlakovému nádraží až ke střelnici u lomu a třetí od benzinové stanice směrem na Dolní Němčice a podél Kramářské cesty ke kaskádě. Sraz máme v 9:00 h u a/ Homolkova mlýna, b/  u benzinové stanice.

V případě, že máte chuť vyrazit s námi, kontaktujte nás prosím na telefonu 384 401 286, a to do středy 4. dubna, abychom Vám zajistili pracovní pomůcky. V případě, že si vyberete vlastní trasu úklidu Vašeho okolí v termínu 7. - 14. dubna, obraťte se prosím přímo na společnost FCC Dačice na tel. 384 420 001, která Vám zajistí odvoz Vámi shromážděného nepořádku.

Nebuďme lhostejní ke svému okolí a udělejme něco pro Dačice a místní části města. Přispějeme k tomu, aby se naše město stalo příjemnějším místem pro život.

Partnerem projektu je společnost FCC Dačice s.r.o.

Více informací a možnosti zapojení na http://www.uklidmecesko.cz/.

plakát


Příloha

Vytvořeno: 26. 3. 2018
Poslední aktualizace: 26. 3. 2018 23:41
Autor: Ing. Ilona Brabencová